Bezpieczeństwo

Podstawową funkcją kasku snowboardowego jest ochrona przed urazami głowy - to wie każdy! Nie każdy natomiast wie jak dramatyczne mogą być konsekwencję upadku, zderzenia z innym narciarzem czy snowboardzistą. Lepiej nie przekonwać się o tym na własnej głowie tylko zainwestować w kask! Oferta dzisiejszych kasków jest na tyle bogata, że każdy z pewnością wybierze cośw czym będzie dobrze wyglądał i dobrze się czuł.

Moda na kaski

Wielość wzorów, kolorów, kształtów dzisiejszych kasków sprawia że stały się one elementem mody snowboardowej. Do niedawna noszenie kasku było postrzegane jako obciach - wiadomo jak w kasku się wygląda. Może odrobina prawdy w tym jest, ale jeśli do fajnego i ciekawego kasku dołożymy równie ciekawe gogle z dużą lustrzan szybą to możemy uzyskać naprawdę bardzo ciekawy efekt wizualny.
Bern logoBern to firma, która specjalizuje się w produkcji wielosezonowych kasków sportowych. Kupując kask Bern możesz z powodzeniem używać go na nartach, snowboardzie, wakeboardzie, deskorolce, a także na rowerze. Kaski Bern cechuje wysoka jakość wykonania, niska waga, wysoki komfort noszenia i możliwość dopasowania go do kształtu głowy i pory roku.

Kaski snowboardowe Bern

Kask Bern Lenox (satin rose gold snowflake) 2018
Kask Bern Lenox (satin rose gold snowflake) 2018Bern Lenox (satin rose gold snowflake) to damski kask przeznaczony do uprawiania sportw zimowych oraz do jazdy na rowerze. Kask ma unikalny i stylowy design ktrego nie da si pomyli z inn mark i jest przy tym wygodny i bezpieczny. Na uwag zasu ...
299 PLN
Kask Bern Muse (satin grey) 2018
Kask Bern Muse (satin grey) 2018Bern Muse (satin grey) to damski kask przeznaczony do uprawiania sportw zimowych, ktrego cech charakterystyczn jest design oraz wysoki komfort uytkowania. Kask posiada wkadk wewntrzn ktra zostaa wykonana z wysokiej jakoci miego i przyjem ...
299 PLN
Kask Bern Muse (satin grey hatstyle) 2018
Kask Bern Muse (satin grey hatstyle) 2018Bern Muse (satin grey hatstyle) to damski kask przeznaczony do uprawiania sportw zimowych, ktrego cech charakterystyczn jest design oraz wysoki komfort uytkowania. Kask posiada wkadk wewntrzn ktra zostaa wykonana z wysokiej jakoci miego ...
299 PLN

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

wiazaniasnowboardowe.info - wszystko na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz sięjakie rozróżniamy typy wiązań, na co zwrócić uwagę przy wyborze wiązań, czym powinny się charakteryzować dobre wiązania. W serwisie sprawdzisz też oferty czołowych producentów wiązań.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.