Bezpieczeństwo

Podstawową funkcją kasku snowboardowego jest ochrona przed urazami głowy - to wie każdy! Nie każdy natomiast wie jak dramatyczne mogą być konsekwencję upadku, zderzenia z innym narciarzem czy snowboardzistą. Lepiej nie przekonwać się o tym na własnej głowie tylko zainwestować w kask! Oferta dzisiejszych kasków jest na tyle bogata, że każdy z pewnością wybierze cośw czym będzie dobrze wyglądał i dobrze się czuł.

Moda na kaski

Wielość wzorów, kolorów, kształtów dzisiejszych kasków sprawia że stały się one elementem mody snowboardowej. Do niedawna noszenie kasku było postrzegane jako obciach - wiadomo jak w kasku się wygląda. Może odrobina prawdy w tym jest, ale jeśli do fajnego i ciekawego kasku dołożymy równie ciekawe gogle z dużą lustrzan szybą to możemy uzyskać naprawdę bardzo ciekawy efekt wizualny.
Bern logoBern to firma, która specjalizuje się w produkcji wielosezonowych kasków sportowych. Kupując kask Bern możesz z powodzeniem używać go na nartach, snowboardzie, wakeboardzie, deskorolce, a także na rowerze. Kaski Bern cechuje wysoka jakość wykonania, niska waga, wysoki komfort noszenia i możliwość dopasowania go do kształtu głowy i pory roku.
Kask Bern Macon EPS Matte Grey Visor Knit
Kask Bern Macon EPS Matte Grey Visor KnitBERN Macon - bezpieczny i niezwykle praktyczny. Wersja z Daszkiem.
Dostępny Kolor: Kask Bern Macon EPS Matte Grey Wisor Knit
...
149 PLN
Kask BERN Cougar Zip Mold Flower Graphic
Kask BERN Cougar Zip Mold Flower GraphicBERN Cougar wersja Zip Mold - bezpieczny i niezwykle praktyczny. Posiadający systemy wentylacji oraz wymienne elementy.
Dostępny kolor: Flower Graphic
...
149 PLN
Kask BERN Berkeley Matte Green
Kask BERN Berkeley Matte GreenFor Women
BERN Berkeley - bezpieczny i niezwykle praktyczny. Posiadający systemy wentylacji oraz wymienne elementy.
Dost ...
149 PLN
Kask BERN Brighton Loop Fade Pattern
Kask BERN Brighton Loop Fade PatternFor Women
BERN Brighton - bezpieczny i niezwykle praktyczny. Posiadający systemy wentylacji oraz wymienne elementy. ...
179 PLN
Kask BERN Brighton Hard Hat Matte Black
Kask BERN Brighton Hard Hat Matte BlackFor Women
BERN Brighton - bezpieczny i niezwykle praktyczny. Posiadający systemy wentylacji oraz wymienne elementy.
Kolor ...
179 PLN
Kask BERN Macon EPS Audio Matte Black
Kask BERN Macon EPS Audio Matte Black BERN Macon - bezpieczny i niezwykle praktyczny. Wersja z Audio - dzięki wbudowanym słuchawkom możesz z łatw ...
179 PLN

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kurtkisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kurtek snowboardowych. Dowiedz sięjak wybrać dobrąkurtkę i na co zwrócić szczególną uwagę.

spodniesnowboardowe.info - cała prawda o spodniach snowboardowych. Dowiedz się jak i z jakich materiałów szyte są spodnie snowboardowe, jakie cechy powinny mieć dobre spodnie snowboardowe oraz poznaj ofertę spodni snowboardowych czołowych producentów.

wiazaniasnowboardowe.info - wszystko na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz sięjakie rozróżniamy typy wiązań, na co zwrócić uwagę przy wyborze wiązań, czym powinny się charakteryzować dobre wiązania. W serwisie sprawdzisz też oferty czołowych producentów wiązań.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.