Bezpieczeństwo

Podstawową funkcją kasku snowboardowego jest ochrona przed urazami głowy - to wie każdy! Nie każdy natomiast wie jak dramatyczne mogą być konsekwencję upadku, zderzenia z innym narciarzem czy snowboardzistą. Lepiej nie przekonwać się o tym na własnej głowie tylko zainwestować w kask! Oferta dzisiejszych kasków jest na tyle bogata, że każdy z pewnością wybierze cośw czym będzie dobrze wyglądał i dobrze się czuł.

Moda na kaski

Wielość wzorów, kolorów, kształtów dzisiejszych kasków sprawia że stały się one elementem mody snowboardowej. Do niedawna noszenie kasku było postrzegane jako obciach - wiadomo jak w kasku się wygląda. Może odrobina prawdy w tym jest, ale jeśli do fajnego i ciekawego kasku dołożymy równie ciekawe gogle z dużą lustrzan szybą to możemy uzyskać naprawdę bardzo ciekawy efekt wizualny.
Demon logoDemon to znany i uznany producent wszelkiego rodzaju ochraniaczy snowboardowych, skate'owych i rowerowych. Oferta Demon to wszelkiego rodzaju zbroje, spodenki z ochraniaczami, nakolanniki, nałokietniki oraz kaski snowboardowe.
Demon Creature Gloss 2011
Demon Creature Gloss 2011Kask snowboardowycertyfikat CE i ASTMpowłoka ABSbardzo lekka konstrukcjauchwyt na gogleodpinane nausznikiUWAGA! Do każdego kasku otrzymasz GRATIS pokrowiec, który zmieści Twój kask,rękawice i inne drobiazgi.Tabela rozmiarów JUNIORSMLXLobwód g ...
209 PLN
Demon Signature Matt 2011
Demon Signature Matt 2011Kask snowboardowycertyfikat CE i ASTMpowłoka ABSbardzo lekka konstrukcjauchwyt na gogleodpinane nausznikiUWAGA! Do każdego kasku otrzymasz GRATIS pokrowiec, który zmieści Twój kask,rękawice i inne drobiazgi.Tabela rozmiarów JUNIORSMALLMEDIUMLA ...
209 PLN
Demon Freak Helmet Matte 2011
Demon Freak Helmet Matte 2011Kask snowboardowycertyfikat CE i ASTMpowłoka ABSultralekka konstrukcjauchwyt na gogleodpinane nausznikiUWAGA! Do każdego kasku otrzymasz GRATIS pokrowiec, który zmieści Twój kask,rękawice i inne drobiazgi.Tabela rozmiarów JUNIORSMALLMEDIUMLARG ...
209 PLN

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kurtkisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kurtek snowboardowych. Dowiedz sięjak wybrać dobrąkurtkę i na co zwrócić szczególną uwagę.

spodniesnowboardowe.info - cała prawda o spodniach snowboardowych. Dowiedz się jak i z jakich materiałów szyte są spodnie snowboardowe, jakie cechy powinny mieć dobre spodnie snowboardowe oraz poznaj ofertę spodni snowboardowych czołowych producentów.

wiazaniasnowboardowe.info - wszystko na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz sięjakie rozróżniamy typy wiązań, na co zwrócić uwagę przy wyborze wiązań, czym powinny się charakteryzować dobre wiązania. W serwisie sprawdzisz też oferty czołowych producentów wiązań.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.